Oferta- dzwoń pisz : tel : 0-603678715 Pisz też na email rapan3(małpa)wp.pl !!!!

Balsam SZOSTAKOWSKIEGO-maść Szostakowskiegobalsam Szostakowskiego

Producent Medexport, Ukraina. Forma leku: płyn.2x 50ml

Substancja czynna - eter poliwynylobutylowy.

Sposób działania- Balsam Szostakowskiego ma właściwości bakteriostatyczne, słabo znieczulające oraz przyspieszające gojenie się ran. Podany doustnie osłania uszkodzonš błonę śluzową żołądka, dwunastnicy oraz jelit.

Na allegro nie pozwalają sprzedawać. Sklep czy apteka tego nie zaoferuje ci co - mam stałych klientów tak więc polecam. Ta strona- forum mi na to pozwala. Zastosowanie : Odmrożenia. Oparzenia. Stany zapalne skóry, wrzody. Stan zapalny sutka. Niekiedy stosuje się jako lek pomocniczy w chorobie wrzodowej żołądka. Preparat ten ma działanie silnie, bakteriostatycznie, przeciwropnie, osłaniające i przeciwzapalne, przyśpiesza regenerację tkanek. Jako związek o dużej cząsteczce nie wnika do komórek ustrojowych, ale pobudza tkanki do ziarninowania i intensyfikuje procesy epitelializacyjne. Ma właściwości znieczulające i ułatwia oczyszczanie się ran. Jest związkiem całkowicie nietoksycznym. Znakomity do leczenia ran, owrzodzeń, nadżerek, ropni, stanów zapalnych warg i piersi. Działa przeciwtrądzikowo. Może być stosowany na narządy płciowe i błony śluzowe. Szególnie polecany w przypadkach odleżyn!!! Ma zastosowanie w dermatologii, chirurgii i internie.
Zewnętrznie stosuje się do leczenia trudno gojących się ran, w oparzeniach termicznych i popromiennych, w odmrożeniach, w owrzodzeniach żylakowatych podudzi, w grzybicy naskórkowej, w ropnych zapaleniach skóry

Zewnętrznie: stosuje się w mieszaninie z olejami roślinnymi i mineralnymi, w maściach, kremach, pastach.

Ostrzeżenia Balsamu nie należy stosować w zapaleniu pęcherzyka żółciowego lub uszkodzeniu miąższu wątroby.

Dawkowanie Balsam stosować w razie potrzeby na miejsca chorobowo zmienione lub wewnętrznie według zaleceń lekarza.

Ciąża i karmienie Ograniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania balsamu podczas ciąży. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, trzeba zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Preparat w 100% oryginalny.

Data produkcji: 1.03.2011
Okres ważności: 2016


Tłuszcz (smalec, sadło) świstaka.sadło świstaka

Gruźlica, bronchit, schorzenia zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, reumatyzm.

Tłuszcz świstaka stanowi najpotężniejsze i wyjątkowo skuteczny środek na profilaktykę i leczenie wszystkich rodzajów gruźlicy, przeziębienia, zachorowań płuc i oskrzeli, żołądkowo-jelitowego układu (rygle, hemoroidy), podnosi potencję, pomaga w leczeniu zapalenia stawów i reumatyzmu a także wzmacnia i podtrzymuje wysoką życiową aktywność ludzkiego organizmu. Przy wewnętrznym przyjmowaniu tłuszcz świstaka wchłania się w 100%, wzbogaca krew witaminami A, B2, B5, B6, B12, PP, K, E, mikroelementami, normalizuje hemoglobinę. Wsiąkając w skórę tłuszcz świstaka daje jej elastyczny, aksamitny wygląd, wygładza zmarszczki, daje silny odmładzający efekt, leczy oparzenia, skórne zachorowania (pryszcze, węgorze), jest wykorzystywanym w leczniczym masażu w celu nagrzewania i odmłodzenia skóry. Świstak żywi się tylko ekologicznie czystymi stepowymi trawami, korzonkami i ziarnami polnych roślin. tłuszcz świstaka utrzymuje masę leczniczych pożywnych substancji, praktycznie wszystkie mikroelementy i mineralne substancje, znajdując się w śnie 7-8 miesięcy świstak żywi się kosztem swojego tłuszczu-naturalnego leczniczo-profilaktycznego preparatu.

Ze środków ludowej medycyny dla leczenia zachorowań płuc i oskrzeli nie ma analogu do tłuszczu świstaka. Po swojej wydajności on znacznie przewyższa tłuszcz borsuka.

Tłuszcz świstaka potrzebny i pożyteczny wszystkim!

Tłuszcz pożyteczny ludziom, pracującym w szkodliwych warunkach, mieszkającym w ekologicznie niesprzyjających rejonach. Przy systemowym użyciu tłuszczu świstaka szkodliwe substancje wyciągają się z porów płuc i zaczynają one pracować na pełną potęgę. Szczególnie widoczny efekt czyszczenia płuc występuje u palaczy. Przy systematycznym użyciu tłuszczu świstaka znika szkodliwe działanie dymu tytoniowego, znika kaszel, plwociny, pojawia się efekt odkrycia drugiego oddechu. Tłuszcz świstaka po swoim pożytku dziesięć razy przewyższa tłuszcz borsuka, psa, dlatego on niezbędny wszystkim ludziom nawet do profilaktyki gruźlicy, a do duszących się na oskrzelową astmę- to jedyny ratunek.

Przy zwyrodnieniu stawów, reumatyzmie, stawowych bólach, tłuszcz świstaka jest wykorzystywanym w charakterze rozcierania. Efekt stosowania tłuszczu świstaka przejawia się bardzo szybko. Praktycznie za kilka tygodni ustaje bóle w piersi, kolki w żołądkowo-jelitowym układzie, goją się rany na skórze. Żeby w całości poczuć wynik stosowania tłuszczu świstaka niezbędna kuracja od 20 do 30 dni.
Można stosować też jako maść z sadła świstaka lub jako balsam z sadła.

Stosowanie: w ciągu 1 godziny do jedzenia na pusty żołądek.

Dawkowanie: dla dzieci po 1 łyżce (do herbaty) rano i wieczór. Do dorosłych po 1 łyżce stołowej rano i wieczór. Stosować tłuszcz świstaka lepiej mieszając z aloesem, miodem i mlekiem.

Smalec świstaka jest suplementem diety, nie jest lekarstwem.

..... w dziesięć raz przewyższa tłuszcz borsuka....

PANTOKRIN (Pantocrinum, Pantokryna)Pantokrin - wartościowy naturalny leczniczy preparat, przygotowany na spirytusowym 35- stopniowym wyciąganiu z pantów (młode nieskostniałe rogi) plamistego jelenia Marala, po najnowszej technologii Ałtajskiej akademii medycznej, opracowanej w 1996 roku. Licencja ? 0391/689A z 12 listopada 1996 roku, Farmakologicznego komitetu Federacji Rosyjskiej. Pantokrin - to panaceum przy szeregu ciężkich zachorowań, kierunkiem odmładzania organizmu, dodaje mu siłę młodości, zdrowie, moc, aktywność. Wzmocniwszy się organizm sam zaczyna wytępiać zdobyte choroby. Pantokrin - to panaceum przy seksualnych zaburzeniach i słabej potencji u mężczyzn. To naturalny preparat, on nie daje się porównać z sztucznie tworzonymi tiestostieronowymi jednorazowego działania preparatami. Pantokrin - na zawsze przywraca, aktywizuje działanie płciowych gruczołów, odmładza i aktywizuje działanie jajników, sprzyja organizmowi samemu wyrabiać testosteron, nie przybiegając do sztucznym bodźcom potencji. Leczy impotencję. Pantokrin bardzo efektywny dla wynajęcia umysłowego i fizycznego zmęczenia, przy astenicznym stanie, po przeniesionych infekcyjnych zachorowaniach, stymuluje pracę wątroby, nerek, serdecznego mięśnia, trzustki, poprawiają wzrok, słuch, zwalnia starzenie się organizmu, powiększa długość życia. Pantokrin bardzo efektywny przy klimakterycznych zaburzeniach, hipotonii, dla regulowania przemiany materii w organizmie. PANTOKRIN okazuje cudotwórcze i tonizujące działanie na cały organizm. On staje się panaceum wyzdrowienia na szereg ciężkich zachorowań, nie poddających się leczeniu.

Metoda zastosowania i dawki. Po 25-30 kropel 2 razy na dzień (rankiem i wieczorem) 10-15 minut do jedzenia. Kuracja do 30 dni. po dwóch tygodniach przerwy można powtórzyć. Efekt następuje po tygodniu przyjmowania.

OLEJ Z ROKITNIKAolej z rokitnikarokitnik olej rokitnika wartościowy, leczniczo-profilaktyczny preparat, otrzymany z owoców rokitnika. Podstawowymi składnikami są: karatinoidy, tokofieroł, witaminy A-E-B-C-P, rietinol, prowitamina A, fiłłochinon, fosfolipid, stieriny, duża ilość mikroelementów i wolnych kwasów. Przeznaczenie i Stosowanie. 1. Choroba wrzodowa żołądka albo dwunastnicy. Przyjmowanie po deserowej łyżce 3 razy dzienne 20-30 minut przed jedzeniem. Kuracja 15-20 dni. Niezbędne przeprowadzić 3 kursy. Przerwa między kuracjami 15-20 dni. 2. Gastrity, nieżyty, zapalenia okrężnicy i inne żołądkowo-jelitowe zachorowania. 3. W ginekologii: przy kalpitach, erozje szyjki macicy, etdopierwitach i innych zachorowań sfery. 4. Onkologiczne zachorowania krtani, przełyku, wątroby, nerek i innych wewnętrznych organów. Leczenie długotrwałe 3-6 miesięcy 5. Artieroskleroz. Przyjmowanie po łyżeczki do herbaty 3 razy na dzień. 6.Zapalenie zatok. zakapywać po 5-10 kropel w każde nozdrze ciepły olej na noc leżąc na plecach. 7.Hiemorojdy. 8. Zewnętrznie stosuje dla leczenia tropikalnych wrzodów, toczeń skóry, wyprysk, oparzenia i odmrożenie, odleżyny i inne rany i wrzody. Zachowywać w zimnym i ciemnym miejscu. Rokitnik (Hippophae) należy do rodziny oliwnikowatych. Odmiana najbogatsza w dobroczynne składniki jest rokitnik kruszynowy (Hippophae rhamnoides L.), rosnący na Dalekim Wschodzie, Syberii, Kaukazie, Zakaukaziu, Ukrainie, w Azji średniej. Jego jasnopomarańczowe, okrągłe owoce przypominają w smaku ananas, dlatego potocznie rokitnik nazywany jest ananasem syberyjskim. Z powodu znacznej zawartości witamin i substancji biologicznie aktywnych jego owoce od dawana wykorzystywane sš w ludowej medycynie.

Śladami historii: Wiedza dotycząca zastosowania rokitnika ma długie tradycje. Nasi przodkowie nie tylko wykorzystywali owoce tej rośliny w celach leczniczych, ale również chętnie je spożywali. Owoce rokitnika używane były powszechnie już w medycynie starożytnej przy chronicznych chorobach żołądka, wątroby, dróg oddechowych, gośćcu oraz przy ropnych porażeniach skóry. W czasach antycznych Grecy stosowali je jako środek wzmacniający włosy. W indyjskiej i tybetańskiej medycynie owoce rokitnika wchodziły w skład wielu złożonych receptur rekomendowanych na choroby przewodu pokarmowego, zapalenia i ropnie płuc, a także krwotoki. Podczas pierwszej wojny światowej suszone owoce rokitnika stosowano w Rosji zamiast tabletek z witaminą C. W medycynie ludowej już przed wiekami dojrzałe owoce oraz wyciśnięty z nich sok zajmowały szczególne miejsce jako środek na brak apetytu a także zranienia i oparzenia słoneczne. Polecano je również do użycia wewnętrznego i zewnętrznego na wypadanie włosów, szkorbut (awitaminozę) i anemię. Wywar z liści był od dawna stosowany na Syberii i Ałtaju jako lekarstwo przy chorobach reumatycznych, chorobach zapalnych żołądka i przewodu pokarmowego. Suszone liście rokitnika służyły również do zaparzania aromatycznej, wielowitaminowej herbaty.

Skarbnica witamin: Rokitnik jest jedną z nielicznych roślin zawierających w miąższu owoców olej tłusty oraz prawdziwe bogactwo witamin i mikroelementów. Wśród nich są witaminy z grupy B, witamina E, F, K, P, kwas foliowy, karotenoidy, czyli prowitamina A, antocyjany, flawonoidy, fosfolipidy, prowitaminę D, garbniki, cukry, kwasy organiczne oraz makro i mikroelementy takie jak żelazo, bor, mangan i inne. Chociaż w owocach rokitnika znajduje się znaczne ilości witaminy C, nie to stanowi o szczególnych właściwościach tej rośliny. Cenniejsza jest inna, rzadko spotykana zaleta - owoce rokitnika nie zawierają specyficznego enzymu askorbinazy niszczącego witaminę C i dlatego znacznie wolniej niż w przypadku innych roślin będących źródłem witaminy C ulega ona rozkładowi podczas przechowywania czy przetwarzania.

Antidotum na starość:

Jeżeli chodzi o zawartość witaminy E rokitnik przewyższa prawie wszystkie rośliny owocowe i jagodowe. Pod względem ilości witaminy K1 owoce rokitnika przewyższają czarną aronię, jarzębinę pospolitą, dziką różę, czarną porzeczkę. W owocach rokitnika stwierdzono obecność kumaryn, substancji aktywnych biologicznie, posiadających zdolność zapobiegania powstawaniu zatorów w naczyniach krwionośnych. Znaleziono również kwasy trój terpenowe: ursolowy i oleinolowy, charakteryzujące się, przede wszystkim, działaniem przeciwzapalnym, wzmacniającym, wspomagającym gojenie ran oraz obniżającym ciśnienie. Zaobserwowano również obecność alkaloidu serotoniny, uważanej powszechnie za hormon młodości z racji swych zdolności opóźniania procesów starzenia się organizmu. Zawarte w rokitniku kwasy organiczne: jabłkowy, winny, szczawiowy, bursztynowy, zapobiegają i osłabiają toksyczny wpływ lekarstw i promieni rentgenowskich na organizm człowieka.

Odbudowa zdrowia: Jednym z najważniejszych aspektów działania oleju rokitnikowego jest jego zdolność do stymulowania procesów regeneracji. Olej rokitnikowy jest doskonałym środkiem wspomagającym leczenie wrzodów żołądka, dwunastnicy i innych dolegliwości układu pokarmowego. Łagodzi mdłości, wymioty, niestrawność, bóle brzucha i zgagę. Rosyjscy naukowcy dowiedli, że olej rokitnikowy ma pozytywny wpływ na proces regeneracji błony śluzowej w leczeniu chorób jamy ustnej, gardła i nosa oraz przy schorzeniach strun głosowych, przełyku i krtani. Właściwości regenerujące oleju rokitnikowego w przypadku oparzeń i odmrożeń zostały przez nich potwierdzone klinicznie już w 1958 roku. Olej rokitnikowy okazał się skuteczny jako środek regenerujący przy oparzeniach skóry wywołanych promieniowaniem. Zaobserwowano również, że posiada właściwości uśmierzające ból. Przyjmowany wewnętrznie zapobiega rozwojowi zakrzepowego zapalenia żył, miażdżycy oraz zawałom serca. Podnosi też odporność organizmu oraz uzupełnia niedobory witamin i minerałów. Jest znanym i cenionym naturalnym kosmetykiem używanym do pielęgnacji skóry i włosów.

Olejek Rokitnikowy wykazuje działanie:


- regenerujące
- antyutleniające
- przeciwobrzękowe
- bakteriobójcze
- antymutagenowe


Wskazania do stosowania Oleju Rokitnikowego:
Szczególnie wskazany:

- wrzody żołądka
- wrzody dwunastnicy
- wrzody jelita grubego
- stany zapalne i nadżerki narządów rodnych
- oparzenia
- odmrożenia
- odleżyny
- uszkodzenia sutków u kobiet karmiących
- uszkodzenia błon śluzowych po chemioterapii
- hemoroidy
Polecany uzupełniająco:
- niedobór witamin
- choroby skóry i włosów
- choroby układu krążenia
- profilaktycznie przeciw nowotworom i zawałom


Sposoby stosowania (olej rokitnik):
Wewnętrznie:
Pić olej rokitnikowy od 2,5 kropli do 10 ml dziennie podczas posiłku. Przyjmować bezpośrednio lub dodać do jogurtu lub kefiru.
Zewnętrznie:
- smarować chore miejsca
- płukać jamę ustną i gardło
- sporządzać kompresy
- stosować jako składnik maseczek na skórę i włosy
- stosować jako składnik lewatyw (1 łyżeczka na 0,5 litra przegotowanej wody)
- mieszać z kremami, balsamami lub oliwkąpoj. 100 ml

Sadło z borsuka

sadło z borsuka Oferuję też sadło z borsuka. Znane też jako smalec lub maść z borsuka. Mam do sprzedania Sadło z borsuka, doskonałe w leczeniu zapalenia płuc i oskrzeli, chorobach układu oddechowego i innych...
Wysyłka pobraniowa (płatne przy odbiorze ) 10 zł za jedna butelkę , wpłata na konto- 8zł

Sadło ma trwałość do 2010 roku.
 
SADŁO Z BORSUKA
Sadło tych zwierząt zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe. Z tych kwasów powstają substancje, które rozszerzają naczynia krwionośne (tzw. prostaglandyny). Rozszerzając naczynia krwionośne prostaglandyny powodują zwiększenie przepływu krwi w miejscach, gdzie taką maść (względnie czyste sadło) naniesiono (np na ranę Maćka z Bogdańca). Skutkiem zwiększenia przepływu krwi jest: lepsze zaopatrzenie tkanek w składniki odżywcze i inne. To powoduje przyspieszenie gojenia się rany oraz usprawnia przebieg procesów immunologicznych. Ponadto skutkiem poprawy przepływu krwi (tj perfuzji) działanie miejscowo rozgrzewające.Na marginesie: nienasycone kwasy tłuszczowe są bardzo wartościowym składnikiem pożywienia i przypisywane jest im duże znaczenie w zakresie profilaktyki chorób zakrzepowo zatorowych (zawał itp).
Sadło z borsuka to cenny, leczniczy produkt. Stosuje się go zarówno w ludowej jak i oficjalnej medycynie od ponad 200 lat jako bardzo efektywny, naturalny leczniczo-profilaktyczny produkt.
Przy wewnętrznym przyjmowaniu preparat wchłania się w 100% .Wzbogaca krew w witaminy A, B2, B5, B6, B12, PP, K, E oraz karoten, kwas foliowy i niezbędne dla organizmu mikroelementy i kwasy organiczne.
Przy wewnętrznym przyjmowaniu sadła wzmacnia się przemiana materii, zwiększa się odporność organizmu, reguluje krążenie krwi.
Sadło borsucze normalizuje pracę żołądka i jelit. Poprawia stan emocjonalny. Leczy procesy ropienia, zamyka ogniska ropne, oczyszcza rany i zmusza organizm do wyzdrowienia.
STOSOWANIE :
Sadło można przyjmować na trzy różne sposoby:
1. Rano 30 - 40 minut przed śniadaniem (łyżka stołowa)
2. W ciągu dnia na 30 -40 minut przed obiadem (łyżka stołowa) i na noc (łyżka stołowa)
3. Na noc 2 - 3 godziny po kolacji ( łyżka stołowa)
Kuracja trwa dwa tygodnie.
Zaleca się zalać sadło borsuka wywarem owoców z dzikiej róży lub kwiatów dziurawca. Można również sadło zmieszać z miodem: Lekko podgrzane sadło mieszamy z miodem w proporcji 70 ml. miodu na 200 ml. Sadła.
Sadło borsuka poleca się także jako kuracje wzmacniająca odporność:
Przez okres 2 tygodni codziennie rano pół godziny przed jedzeniem podawać: pół szklanki mleka z jedną łyżeczką miodu i jedna łyżeczka sadła borsuczego.
Wskazane jest również smarowanie sadłem klatki piersiowej, pleców i wcieranie w stopy.
Schorzenia zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa.
Sadło borsucze to znakomity środek na zwyrodnienia stawów : Biodrowego, kolanowego i łokciowego a także drobnych stawów stopy i dłoni. To szybka ulga i duża pomoc w walce z bólami kręgosłupa. Systematyczne stosowanie do masażu pozwala w znacznym stopniu zregenerować kręgosłup.
Sposób użycia :
Co wieczór ciepła mikstura nacierać bolące miejsca. Dlaczego ciepła? Lepiej wchłania się w ciało. Ciepłą miksturę przed użyciem wstrząsnąć a następnie niewielką ilość natrzeć chory staw i okolice po czym dokładnie masować. Masaż chorego stawu powinien trwać co najmniej 10 minut. Konieczna jest cierpliwość, zwykle ulga następuje po około miesiącu kuracji, ale wskazane jest jeszcze smarowanie i masaż przez miesiąc. W podobny sposób masujemy kręgosłup. Polecam tę metodę szczególnie do użytku dla osób starszych, którym stawy odmawiają posłuszeństwa. Sadło borsucze zregeneruje sztywne biodra i kolana.
se
Kasa za sms
se
Profile aluminiowe
se
Nokia N95 8 GB
se
Wędka elektryczna
se
Wędka elektryczna Samus725MP